Historie

o soutezi

EVLS Prague Amateur 2016

V rámci EVLS Prague Showdown (30. září – 1. října) se uskutečnila soutěž pro amatéry s názvem EVLS Prague Amateur, ve které se bojovalo o 3 profesionální karty v kategoriích Bodybuilding, Bikini Fitness a Men´s Physique pro celkové vítěze. Navíc byly ve hře prize money v celkové výši 10 000 USD.

Výsledky:

Vítěz Superfinále Men´s Physique:
Ivan Sharpilov (BLR)

Phys

Vítězka Superfinále Bikini:
Nikol Raszyková (CZE)

Clipboard01

Vítěz Superfinále Men´s Bodybuilding:
Pavel Beran (CZE)

Clipboard01

Výsledky kategorie Men´s Physique nad 178 cm:
1. Ivan Sharpilov (BLR)
2. Miroslav Přibáň (CZE)
3. Armo Mayer (GER)

4. Maurice Lass (GER)
5. Jonáš Fidler (CZE)
6. Denys Mykolenko (UKR)

IMG_0707

Výsledky kategorie Men´s Physique do 178 cm:
1. Paulo Fernandes (POR)
2. Eduard Belonozhko (RUS)
3. Lukas Benedikt (GER)

4. Montiel Endika (SPA)
5. Andreii Darsysen
6. Viugar Makhmudov (RUS)

IMG_0707

Výsledky kategorie Bikini Fitness nad 172 cm:
1. Natalia Lugovskikh (RUS)
2. Eva Havelková (CZE)
3.Sulea Ioana Estrelita (ROM)

4. Adel Storzerova (CZE)
5. Klára Šturmová (CZE)
6. Natalia Trifanova (RUS)

IMG_0707

Výsledky kategorie Bikini Fitness do 172 cm:
1. Helga Stibi (HUN)
2. Catharina Wahl (NOR)
3. Veronika Gulašová (SVK)

4. Jana Jeřábková (CZE)
5. Galina Osiptseva (RUS)
6. Sandra Horňáková (SVK)

IMG_0707

Výsledky kategorie Bodybuilding nad 100 kg:
1. Pavel Beran (CZE)
2. Petr Šidlo (CZE)
3. Stephan Geiwagner (GER)

4. Radek Lonc (CZE)
5. Dmitry Kryulov (RUS)

IMG_0707

Výsledky kategorie Bodybuilding do 100 kg:
1. Béla Kökény (HUN)
2. Harald Schober (AUT)
3. Kilk Kujala (FIN)

4. Gilbert Cuschieri (MAL)
5. Milan Obořil (CZE)
6. Pavel Červinka (CZE)

IMG_0707

Výsledky kategorie Bodybuilding do 90 kg:
1. Mihoubi Zohir (ALG)
2. Tomáš Tabaciar (SVK)
3. Jozef Furín (CZE)

4. Ott Kiivikas (EST)
5. Enrico Hoffmann (GER)
6. Dominik Woywat (GER)

IMG_0706

Výsledky kategorie Men´s Physique do 174 cm:
1. Aleks Timofeev (RUS)
2. Johannes Falke (GER)
3. Jakub Tomšů (CZE)

4. Jerome Desire (GER)
5. Christian Lechner (AUT)
6. Emil Pál (HUN)

physique do 174

Výsledky kategorie Men´s Physique do 170 cm:
1. Lars Pontus Margan Koskelainen (FIN)
2. Andrei Giulnazarian (RUS)
3. Salman Hassan (BAH)

4. Radim Mahovský (CZE)
5. Javier Xicola (SPA)
6. Paolo Rinaldi (ITA)

physique do 170

Výsledky kategorie Men´s Physique Junior:
1. Marius Brühl (GER)
2. Aljaž Kupnik (SLO)
3. Lukáš Wojtyla (CZE)

4. Marek Kavina (CZE)
5. Pavel Čermák (CZE)
6. Olivér Csile (HUN)

physique junior

Výsledky kategorie Bodybuilding Classic nad 180 cm:
1. Jacek Ratusznik (POL)
2. Lumír Štefek (CZE)
3. Gábor Dénes (HUN)

4. David Ulbricht (CZE)
5. Ričardas Ramanauskas (LIT)
6. Josef Čamra (CZE)

bodybuilding classic nad 180

Výsledky Bodybuilding Classic do 180 cm:
1. Andrej Varga (SVK)
2. Manuel Chalupka (AUT)
3. Aleh Babinich (BLR)

4. Patryk Jaskiewicz (POL)
5. Angel La Pia (ITA)
6. Luděk Jiráček (CZE)

 

Výsledky kategorie Bodybuilding do 80 kg:
1. Vladyslav Kozerenko (CZE)
2. Slobotan Mitkov (GER)
3. Pavel Koukal (CZE)

4. Miroslav Skadra (SVK)
5. Jan Zapletal (CZE)
6. Lukáš Brunclík (CZE)

kulturistika do 80

Výsledky kategorie Master´s Bodybuilding:
1. Arunas Vandys (LIT)
2. Sebastian Schmidt (POL)
3. Arvydas Mickus (LIT)

kulturistika masters

Výsledky kategorie Junior Bodybuilding:
1. Pavel Beran (CZE)
2. Petr Šídlo (CZE)
3. Maik Ciesla (GER)

4. Pavel Červinka (CZE)
5. David Fechtner (GER)
6. Vojtěch Trnka (CZE)

kulturistika junioři

Výsledky Fitness ženy:
1. Nikolett Szabó (HUN)
2. Luca Darvas (HUN)
3. Brenda Maer (HUN)

 

Výsledky Physique ženy:
1. Eszter Csonka (HUN)
2. Katja Bauer (GER)
3. Olha Zhelamska (CZE)

4. Caroline Bovelet (GER)
5. Petra Welker (GER)
6. Petra Urbánková (CZE)

womens physique

Výsledky Bodyfitness nad 168 cm ženy:
1. Lucia Kosecká (SVK)
2. Kathleen Streiber (GER)
3. Željka Džafič (BiH)

bodyfitness nad 168

Výsledky Bodyfitness do 168 cm ženy:
1. Melinda Mercz (HUN)
2. Zsóka Halász (HUN)
3. Katarzyna Dudek (POL)

4. Jennifer Rhode (GER)
5. Jitka Vorlová (CZE)
6. Barbora Paprancova (GER)

bodyfitness do 168

Výsledky Bodyfitness do 163 cm ženy:
1. Szandra Hidasi (HUN)
2. Eszter Kala (HUN)
3. Monika Doskočilová (CZE)

4. Antonina Berebenia (UKR)
5. Kamila Rzeszowska (IRL)
6. Milena Koudelková (CZE)

bodyfitness do 163

Výsledky Masters Bodyfitness ženy:
1. Nadezhda Petrova (RUS)
2. Milena Koudelková (CZE)
3. Sabine Braunsteiner (AUT)

4. Željka Džafič (BiH)

bodyfitness masters

Výsledky Bikini do 169 cm:
1. Nikol Raszyková (CZE)
2. Anna Maier (GER)
3. Nicole Tovey (BER)

4. Matilde Biagini (ITA)
5. Zaneta Szlezak (POL)
6. Iveta Olšáková (CZE)

bikini do 169

Výsledky Bikini do 166 cm:
1. Timea Trajtelová (SVK)
2. Vivien Lengyel (HUN)
3. Federica Gobbetti (ITA)

4. Andrea Moleková (CZE)
5. Solvita Sellare (LAT)
6. Jana Medunová (SVK)

bikini do 166

Výsledky Bikini do 163 cm:
1. Dora Bodo (HUN)
2. Nikola Cihlářová (CZE)
3. Eva Kotnik (SLO)

4. Elisabeth Wangen (NOR)
5. Katrin Gruber (AUT)
6. Michaela Rizekova (CZE)

bikini do 163 cm

Výsledky Bikini do 160 cm:
1. Virág Kiss (HUN)
2. Svetlana Shmalko (UKR)
3. Paula Mocior (POL)

4. Veronika Svobodová (CZE)
5. Sandra Bartová (CZE)
6. Roksana Roshkaniuk (UKR)

bikini do 160

Výsledky Masters Bikini:
1. Nikol Raszyková (CZE)
2. Nicole Tovey (BER)
3. Jana Medunová (SVK)

4. Markéta Tůmová (CZE)
5. Judit Béres (HUN)
6. Aurelia Bissoli (ITA)

bikini masters

Výsledky Junior Bikini:
1. Timea Trajtelová (SVK)
2. Vivian Lengyel (HUN)
3. Sulea Ioana Estrelita (ROM)

4. Adriana Vašutová (CZE)
5. Alessia Facchin (ITA)
6. Lucie Varmužová (CZE)

bikini junior

 

Prize money

Celkem: 10 000 USD

Bodybuilding overall

1. místo: 500 USD 2. místo: 300 USD 3. místo: 200 USD

 

Bikini Fitness overall

1. místo: 500 USD 2. místo: 300 USD 3. místo: 200 USD

 

Men´s Physique overall

1. místo: 500 USD 2. místo: 300 USD 3. místo: 200 USD

 

Bodybuilding Junior up to 75 kg

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Bodybuilding Junior over 75 kg

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Bodybuilding Masters 40-49 yrs.

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Bodybuilding Masters over 50 yrs.

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Bodybuilding Classic up to 180 cm

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Bodybuilding Classic over 180 cm

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Men´s Physique Junior up to 178 cm

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Men´s Physique Junior over 178 cm

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Bikini Fitness Junior up to 160 cm

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Bikini Fitness Junior up to 166 cm

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Bikini Fitness Junior over 166 cm

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Bikini Fitness Masters open class

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Women´s Fitness up to 163 cm

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Women´s Fitness over 163 cm

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Women´s Physique up to 163 cm

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Women´s Physique over 163 cm

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Women´s Bodyfitness up to 163 cm

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Women´s Bodyfitness up to 168 cm

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Women´s Bodyfitness over 168 cm

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

Women´s Bodyfitness Masters open class

1. místo: 200 USD 2. místo: 100 USD 3. místo: 50 USD

 

amateri

Partneři EVLS Prague Showdown
peptides webextrifit web main