Pro návštěvníky

program

Program

Zde naleznete přesné harmonogramy obou programů EVLS Prague Showdown 

Jako první uvádíme Bodybuilding program (ke stažení zde) a pod ním naleznete rozvrh Doprovodního programu „Power sport program“ (ke stažení zde)

 

PROGRAM EVLS PRAGUE SHOWDOWN 2017

 

PÁTEK 29. 9. 2017

9:00 – 20:00   FITNESS EXPO

 

EVLS PRAGUE AMATEUR 2017

  • Změna programu vyhrazena, včetně pořadí kategorií. Bude záviset na počtu přihlášených závodníků a rozhodnutí IFBB.

 

10:00  semifinále WOMEN´S BIKINI (junior, master, do 160 cm, do 163 cm, do 166 cm, do 169 cm)

11:30   finále WOMEN´S FITNESS – 1. kolo (do 163 cm, nad 163 cm)

12:00  finále WOMEN´S BIKINI (junior, master, do 160 cm, do 163 cm, do 166 cm, do 169 cm)

13:30  finále WOMEN´S FITNESS – 2. KOLO (do 163 cm, nad 163 cm)

14:00  PŘESTÁVKA

15:00 semifinále WOMEN´S BODYFITNESS (master, do 163 cm, do 168 cm, nad 168 cm)

16:00  semifinále WOMEN´S PHYSIQUE Open Class

16:15  semifinále WOMEN´S WELNESS FITNESS Open Class

16:30  finále WOMEN´S BODYFITNESS (master, do 163 cm, do 168 cm, nad 168 cm)

17:30  finále WOMEN´S PHYSIQUE Open Class

17:50   finále WOMEN´S WELNESS FITNESS Open Class

18:10   semifinále MEN´S BODYBUILDING (junior, master, do 80 kg, do 90 kg)

19:10  semifinále MEN´S CLASSIC BODYBUILDING (do 180 cm, nad 180 cm)

19:40   finále MEN´S BODYBUILDING (junior, master, do 80 kg, do 90 kg)

20:45  semifinále MEN´S PHYSIQUE (junior, do 176 cm, do 179 cm)

21:30   finále MEN´S CLASSIC BODYBUILDING (do 180 cm, nad 180 cm)

22:00  finále MEN´S PHYSIQUE (junior, do 176 cm, do 179 cm)

22:45   konec EVLS Prague Amateur

  

17:00   tisková konference

18:00 MEET & GREET (Setkání s hvězdami kulturistiky a fitness tváří v tvář. Budete

od nich moci získat podpis, budete se s nimi moci vyfotit nebo si krátce popovídat.

  

SOBOTA 30. 9. 2017

 

9:00 – 18:00   FITNESS EXPO

 

EVLS PRAGUE AMATEUR 2017

EVLS PRAGUE PRO 2017

  • Změna programu vyhrazena, včetně pořadí kategorií. Bude záviset na počtu přihlášených závodníků a rozhodnutí IFBB.

10:00   semifinále PRO BIKINI

10:45   semifinále PRO 212

11:15   semifinále PRO MEN´S OPEN

12:15   semifinále MEN´S BODYBUILDING (do 100 kg, nad 100 kg)

12:45   semifinále WOMENˇS BIKINI (do 172 cm, nad 172 cm)

13:15   finále MEN´S BODYBUILDING (do 100 kg, nad 100 kg)

13:55   semifinále MEN´S PHYSIQUE (do 182 cm, nad 182 cm)

14:25   finále WOMEN´S BIKINI (do 172 cm, nad 172 cm)

14:55   finále MEN´S PHYSIQUE (do 182 cm, nad 182 cm)

15:30   konec programu

  

18:00   EVLS PRAGUE SHOWDOWN 2017 – EVENING GALA

  • Program je orientační, změna vyhrazena.

 

finále PRO 212

finále PRO BIKINI

SURVIVAL STRONGMAN CUP (Giant Dumbbell Lift – zdvih jednoručky)

superfinále MEN´S BODYBUILDING

superfinále WOMEN´S BIKINI

superfinále MEN´S PHYSIQUE

finále PRO MEN´S OPEN

vyhlašování výsledků všech kategorií a vyhlašování výsledků doprovodných sportů

22:30   BANQUET

 

POWER SPORT PROGRAM – rozvrh doprovodního programu

 

29.9.2017 (pátek)

SPORT OF FITNESS – HALA 1

10:00-18:00        Ukázky ,exhibice,workshopy

STREET WORKOUT – HALA 3

9:00 – 14:00       Soutěže pro diváky, Lekce pro diváky

14:00 -14:30       Petr Skokan – Workshop Základní kalistenické prvky

14:30 – 15:00      Bc. Pavel Oliva DiS. – Workshop Statické i dynamické prvky street workoutu

16:00 – 16:30      Handstand s Bc.et Bc. Davidem Rejlem (veřejné lekce)

ARMWRESTLING – HALA 3

9:00 – 18:00         Prezentace, ukázky, exhibice

MASWRESTLING – HALA 3

9:00 – 18:00         Prezentace, ukázky, exhibice

POLE DANCE – HALA 3

9:00 – 11:00         Škola pole dance

11:15 – 11:20      Show

11:30 – 13:30      Exhibice, trénink

13:30 – 16:30      Škola pole dance

16:40 – 16:45      Show

17:00 – 18:00      SOTĚŽ DESTINY FIT

BRAZÍLSKE JIU JITSU (BJJ) BENY CRISTO – HALA 3

9:00 – 18:00         Ukázky, exhibice, soutěže

  

30.9.2017 (sobota)

STRONGMAN – Venkovní areál PVA

10:00 – 12:30      Strongman do 105 kg (SURVIVAL STRONGMAN CUP 2017)

14:00 – 17:00      Strongman OPEN (SURVIVAL STRONGMAN CUP 2017)

SPORT OF FITNESS – HALA 1

9:00 – 18:00         EVLS SANASPORT BESTIE OPEN

MMA – HALA 2

11:00 – 18:00      EVLS MMA ARENA CUP (Kvalifikace na IMMAF European Open)

BENCH PRESS – HALA 3

11:00 – 18:00      EVLS GRANDPRIX INTERNATIONAL Bench Press

STREET WORKOUT – HALA 3

10:00                       DOPOLEDNÍ FREESTYLE s porotou

13:00                       ODPOLEDNÍ BATTLE SETSandREPS – The Czech Mastery in Street Workout

16:00                       EXHIBIČNÍ BATTLE freestyle teamů

ARMWRESTLING – HALA 3

14:00 – 18:00      EVLS ARM-WRESTLING CUP

MASWRESTLING – HALA 3

14:00 – 18:00      EVLS MAS-WRESTLING AMATEUR CUP

POLE DANCE – HALA 3

9:00 – 11:00         Škola pole dance

11:15 – 11:20      Show

11:30 – 13:30      Exhibice, trénink

13:30 – 16:30      Škola pole dance

16:40 – 16:45      Show

17:00 – 18:00      SOTĚŽ DESTINY FIT

BRAZÍLSKE JIU JITSU (BJJ) BENY CRISTO – HALA 3

9:00 – 18:00         Ukázky, soutěže, exhibice

Partneři EVLS Prague Showdown
peptides webextrifit web main