Pro návštěvníky

nahledovy obrazek cross

Doprovodný program

POWER SPORT PROGRAM

(ke stažení zde)

 

29.9.2017 (pátek)

SPORT OF FITNESS – HALA 1

10:00-18:00        Ukázky ,exhibice,workshopy

STREET WORKOUT – HALA 3

9:00 – 14:00       Soutěže pro diváky, Lekce pro diváky

14:00 -14:30       Petr Skokan – Workshop Základní kalistenické prvky

14:30 – 15:00      Bc. Pavel Oliva DiS. – Workshop Statické i dynamické prvky street workoutu

16:00 – 16:30      Handstand s Bc.et Bc. Davidem Rejlem (veřejné lekce)

ARMWRESTLING – HALA 3

9:00 – 18:00         Prezentace, ukázky, exhibice

MASWRESTLING – HALA 3

9:00 – 18:00         Prezentace, ukázky, exhibice

POLE DANCE – HALA 3

9:00 – 11:00         Škola pole dance

11:15 – 11:20      Show

11:30 – 13:30      Exhibice, trénink

13:30 – 16:30      Škola pole dance

16:40 – 16:45      Show

17:00 – 18:00      SOTĚŽ DESTINY FIT

BRAZÍLSKE JIU JITSU (BJJ) BENY CRISTO – HALA 3

9:00 – 18:00         Ukázky, exhibice, soutěže

 

 

 

30.9.2017 (sobota)

STRONGMAN – Venkovní areál PVA

10:00 – 12:30      Strongman do 105 kg (SURVIVAL STRONGMAN CUP 2017)

14:00 – 17:00      Strongman OPEN (SURVIVAL STRONGMAN CUP 2017)

SPORT OF FITNESS – HALA 1

9:00 – 18:00         EVLS SANASPORT BESTIE OPEN

MMA – HALA 2

11:00 – 18:00      EVLS MMA ARENA CUP (Kvalifikace na IMMAF European Open)

BENCH PRESS – HALA 3

11:00 – 18:00      EVLS GRANDPRIX INTERNATIONAL Bench Press

STREET WORKOUT – HALA 3

10:00                       DOPOLEDNÍ FREESTYLE s porotou

13:00                       ODPOLEDNÍ BATTLE SETSandREPS – The Czech Mastery in Street Workout

16:00                       EXHIBIČNÍ BATTLE freestyle teamů

ARMWRESTLING – HALA 3

14:00 – 18:00      EVLS ARM-WRESTLING CUP

MASWRESTLING – HALA 3

14:00 – 18:00      EVLS MAS-WRESTLING AMATEUR CUP

POLE DANCE – HALA 3

9:00 – 11:00         Škola pole dance

11:15 – 11:20      Show

11:30 – 13:30      Exhibice, trénink

13:30 – 16:30      Škola pole dance

16:40 – 16:45      Show

17:00 – 18:00      SOTĚŽ DESTINY FIT

BRAZÍLSKE JIU JITSU (BJJ) BENY CRISTO – HALA 3

9:00 – 18:00         Ukázky, soutěže, exhibice

 

 

Partneři EVLS Prague Showdown
peptides webextrifit web main