Výsledky

nahledovy obrazek vysledky

EVLS Prague Amateur 2017 – výsledky

Kompletní výsledkovou listinu ke stažení naleznete zde

SUPERFINAL

Men´s Bodybuilding

  1. Hoffmann Enrico (Germany)
  2. Kryvyi Olek (Ukraine)
  3. Križánek Michal (Slovakia)
  4. Loewentraut Marcel (Germany)

Women´s Bikini-Fitness

  1. Romanova Kseniia (Russia)
  2. Us Anna (Ukraine)
  3. Salimgareeva Liliia (Belarus)
  4. Kardošová Zuzana (Slovakia)
  5. Gavrikova Karina (Hungary)
  6. Richardson Liz (United Kingdom)

Men´s Physique

  1. Přibáň Miroslav (Czech Republic)
  2. Ilin Iurii (Russia)
  3. Krátký Ondřej (Czech Republic)
  4. Barzan Shepol (Czech Republic)

Men´s Physique nad 182 cm

  1. Iurii IIin (Russia)
  2. Ruiz Borrego Alejandro (Spain)
  3. Laass Maurice (Germany)
  4. Lynch Craig (Iraq)
  5. Samsel Daniel (Poland)
  6. Timmers Tobias (Germany)

Men´s Physique do 182 cm

  1. Pribáň Miroslav (Czech Republic)
  2. Kupnik Aljaž (Slovenia)
  3. Ramis Segura Pablo (Spain)
  4. Lamprou Pavlos (Germany)
  5. Casado Soler Jaime (Spain)
  6. Ban Maksim (Belarus)

Women´s Bikini-Fitness nad 172 cm

  1. Us Anna (Ukraine)
  2. Horváth Szandra (Hungary)
  3. Oleynik Oksana (Russia)
  4. Sitdzikava Darya (Belarus)
  5. Perez Victoria (Germany)
  6. Lukaszek Agnes (United Kingdom)

Women´s Bikini-Fitness do 172 cm

  1. Salimgareeva Liliia (Belarus)
  2. Stisi Helga (Hungary)
  3. Nasonova Liudmila (Ukraine)
  4. Jeřábková Jana (Czech Republic)
  5. Facchin Alessia (Italy)
  6. Mancini Veronika (Italy)

Men´s Bodybuilding nad 100 kg

  1. Křižánek Michal (SVK)
  2. Burghardt Adolf (GER)
  3. Sazonov Mikhail (RUS)
  4. Dajmanovic Tomislav (Bosnia & Hercegovina)
  5. Března Petr (CZE)
  6. Strumen Marius (GER)

Men´s Bodybuilding do 100 kg

  1. Kryvyi Olek (UKR)
  2. Carstea Dan Cristian (ROM)
  3. Kornalewski Tomasz (POL)
  4. Stavroulakis Panteleimon (GRE)
  5. Kuznetsov Vladislav (RUS)
  6. Jablonski Pawel (POL)

Men´s Physique do 179 cm

  1. Krátký Ondřej (CZE)
  2. Perminov Aleksandr (RUS)
  3. Reiser Stanislav (GER)
  4. Turfan Varli (GER)
  5. Liesch Gian-Luca (Switzerland)
  6. Shlyk Denis (RUS)

Men´s Physique do 176 cm

  1. Barzan Sherpol (CZE)
  2. Segati Alex (ITA)
  3. Alsand Turki (MPZ)
  4. Mora Paderes Ignacio (ESP)
  5. Ulanov Aksandr (Russia)
  6. Ali Ebrahim Abbas Ali (Bahrain)

Men´s Physique Junior

  1. Krátký Ondřej (CZE)
  2. Kupnik Aljaž (Slovenia)
  3. Turfan Varli (GER)
  4. Knapp Kevin (AUT)
  5. Makovský Michal (CZE)
  6. Casado Soler Jaime (ESP)

Men´s Classic Bodybuilding SUPERFINAL

  1. Stiglič Patrik (CZE)
  2. Morales Wasteckey (ESP)

Men´s Classic Bodybuilding nad 180 cm

  1. Morales Wasteckey (ESP)
  2. Belz Kim (GER)
  3. Dénes Gábor (HUN)
  4. Szotkowski Pavel (CZE)
  5. Balga Dominik (SVK)
  6. Mikula Tomáš (CZE)

Men´s Classic Bodybuilding do 180 cm

  1. Stiglič Patrik (CZE)
  2. Žeimys Rolanda (Lithuania)
  3. Sojer Rok (Slovenia)
  4. Kováč Jiří (CZE)
  5. Champalov Vitali (BLR)
  6. Aramis Andrea Gianella-Borradori (AUT)

Men´s Bodybuilding do 90 kg

  1. Hoffmann Enrico (GER)
  2. Ardenoy Jonathan (FRA)
  3. Borecki Piotr (POL)
  4. Trnka Vojtěch (CZE)
  5. Malecki Karol (POL)
  6. Borovka Rene (AUT)

Men´s Bodybuilding do 80 kg

  1. Löwentraut Marcel (GER)
  2. Dajč Martin (CZE)
  3. Belo Stanislav (GER)
  4. Sharapov Andrii (UKR)
  5. Kutuzov Maxim (GER)
  6. Ryšavý Matěj (CZE)

Men´s Bodybuilding Masters

  1. Paseka Jaroslav (CZE)
  2. Sharapov Andrii (SVK)
  3. Walenta Robert (GER)
  4. Munoz Juan Francisco Martin (ESP)
  5. Čížek Petr (CZE)
  6. Muralyev Sergey (RUS)

Men´s Bodybuilding Junior

  1. Valach Patrik (SVK)
  2. Damjanovič Tomislav (Bosna a Herzegovina)
  3. Strumpen Marius (GER)
  4. Poniedzialek Daniel (POL)
  5. Trkan Dominik (CZE)
  6. Sojer Rok (Slovenia)

Women´s Welness Fitness Open Class

  1. Bolshakova Anastasia (RUS)
  2. Fernandez Vera Carla (ESP)
  3. Crlová Martina (CZE)
  4. Francová Kristýna (CZE)
  5. Slavíčková Anna (CZE)
  6. Saliba Miriam (MAL)

Women´s Physique Open

  1. Zhelemska Olga (CZE)
  2. Kormos-Csomka Eszter (HUN)
  3. Shportun Elena (GER)
  4. Waldegger Anna (GER)
  5. Moutopoulou Vasiliki (GRE)
  6. Kretschmar Cindy (GER)

Women´s Bodyfitness SUPERFINAL

  1. Michelle Krontal (Germany)
  2. Jennifer Ullmer (Germany)
  3. Donati Agnese (Italy)

Women´s Bodyfitness over 168 cm

  1. Jennifer Ullmer (Germany)
  2. Vanessa Happle (Germany)
  3. Sotnikova Tatsiana (Belarus)
  4. Naumova Natalia (Russia)
  5. Hlaváčová Lenka (Czech Republic)
  6. Chiara Nielsen (Germany)

Women´s Bodyfitness up to 168 cm

  1. Michelle Krontal (Germany)
  2. Rohnová Anna (Česká Republika)
  3. Jana Wintermantel (Germany)
  4. Zorgianou Christine (Germany)
  5. Voleková Stanislava (Slovenia)
  6. Jennifer Rohde (Hungary)

Women´s Bodyfitness up to 163 cm

  1. Donati Agnese (Italy)
  2. Nicolaisen Lill (Norway)
  3. Elena Ordoněz Merdez (Spani)
  4. Svenja Siewert (Germany)
  5. Polgár Szilvia (Hungary)
  6. Rudakova Marina (Russia)

Master Women´s Bodyfitness

  1. Lill Nikolaisen (Norway)
  2. Elena Ordene Merder (Spain)
  3. Guillen Martin Silvia (Spain)
  4. Angot Isabella (Italy)
  5. Sotnikova Tatsiana (BLR)
  6. Chernousenko Elena (UKR)

Women´s Fitness

  1. Pavleová Michaela (SVK)
  2. Gabidullina Asiya (RUS)
  3. Červená Lenka (CZE)
  4. Frauenberger Panni (HUN)

Bikini do 169 cm

  1. Richardson Liz (UK)
  2. Breide Evita (ESP)
  3. Garcia Diaz Esther (ESP)
  4. Markowiczová Renata (CZE)
  5. Deavaux Caroline (FRA)
  6. Grankova Marcela (SVK)

Bikini do 166 cm

  1. Romanova Kseniia (RUS)
  2. Bodunkova Olga (RUS)
  3. Moleková Andrea (CZE)
  4. Rykova Ekaterina (RUS)
  5. Lengyel Vivien (HUN)
  6. Navachuk Ina (BLR)

Bikini do 163 cm

  1. Gavrikova Karina (HUN)
  2. Kramps Pia (GER)
  3. Haleyeva Nastassia (BLR)
  4. Strati Eleni Maria (GRE)
  5. Ertsaas Heidrun (NOR)
  6. Pavelková Nikola (SVK)

Bikini do 160 cm

  1. Kardošová Zuzana (SVK)
  2. Mocanu Marina (CZE)
  3. Pfister Vivien (GER)
  4. Rodriguez Sevillano Laura (ESP)
  5. Kodadová Lucia (SVK)
  6. Šubová Nikoleta (SVK)

Bikini Masters 

  1. Oleinik Oksana (RUS)
  2. Richardson Liz (UK)
  3. Medunová Janka (SVK)
  4. Nejman Joanna (POL)
  5. Dipanckzio Lucia (ITA)
  6. Szymczak Anita (POL)

Bikini Fitness junior

  1. Kolesárová Katrin (SVK)
  2. Kardošová Zuzana (SVK)
  3. Pfister Vivienne (GER)
  4. Myslivcová Lenka (CZE)
  5. Granáková Marcela (SVK)
  6. Lengyel Vivien (HUN)
Partneři EVLS Prague Showdown
peptides webextrifit web main